tel: +420 606 638 728 | email: info@intertaxexpert.cz
01
Kvalita
02
Profesionalita
03
Inovace

služby

Naší hlavní motivací je úspěch našich zákazníků!

Tím, že poskytujeme služby v různých automotive oblastech, můžeme našim klientům přinášet a navrhovat efektivní řešení, o kterých by bez nás nikdy neuvažovali.

IntertaxExpert

Prostřednictvím svých zaměstnanců, externích partnerů a znalců zajišťuje naše společnost inspekční nebo expertní prohlídky vozidel dle metodiky IntertaxExpert a dle obecně známých pravidel Znaleckého standardu č. 1/2005 vydaného Ústavem soudního inženýrství v Brně. Máme jasná a jednotná pravidla pro popis vozidla, fotodokumentaci, zaznamenání a ohodnocení jeho technického stavu, ověření identifikátorů, kalkulace poškození a určení hodnoty na trhu k datu prohlídky. Speciální postup prohlídky zajišťujeme v případě vraků vozidel, na základě něhož je dosahováno v aukcích vyšších tržních hodnot. Významnými partnery, kteří službu využívají jsou leasingové společnosti, pojišťovny, fleetoví zákazníci a aukční společnosti.

CarRemarketingExpert

Našim zákazníkům nabízíme možnost využití komplexní řady SW nástrojů pro ocenění vozidel, výpočet servisních nákladů, kalkulace škod, on-line expertní systém monitorující vozidlo od převzetí, přes inspekční prohlídku, logistické procesy, management a optimalizaci skladu, opravy poškození, fotodokumentaci, až po vystavení vozidla na prodejní ploše a jeho prodej. Pro naše klienty zajišťujeme také inspekci logistických center, monitoring skutečného množství vozidel na skladu v různých režimech jako např. v přípravě, v prodeji, vozidla v aukci a vozidla prodaná – připravená na převzetí kupujícím. Cílem je rychlý, transparentní a efektivní proces prodeje vozidel s minimalizací rizik pro majitele vozidel. Významnou přidanou hodnotou je reportingový systém hodnotící obrátku vozidel na skladu, rychlost prodeje jednotlivých modelů, dosažené prodejní hodnoty porovnané s referenčními prodejními hodnotami společnosti IntertaxExpert na lokálním, ale i zahraničních trzích, hodnocení efektivity logistických míst, jednotlivých prodejců a kupujících. Neméně podstatné informace vedené v systému ke každému vozidlu jsou náklady spojené s celkovým prodejním procesem. Aenean nonummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montesnunc odi gravida at, cursus nec, luctus a, lorem.

AuditExpert

Podstatou této služby je zajištění nezávislého odborné auditu a certifikace požadovaných procesů v servisních a logistických místech, skladech vozidel, rozsahu a účelnosti nákladů za pravidelné prohlídky, údržbu a opravy vozidel. Audit servisních nákladů je využíván zejména ve dvou variantách:

 • před samotným výkonem servisní činnosti: schválení rozsahu a účelnosti oprav
 • po provedení servisní činnosti: kontrolní audit fakturovaných nákladů. Součástí auditu je posouzení přiměřenosti vynaložených nákladů na běžné servisní úkony (seřizovací práce, časové normy, ceny náhradních dílů, výměny provozních kapalin) a na opravy spojené s výměnou dílů, funkčních celků, opravami poškozených částí, resp. celého vozidla v souvislosti s pojistnou událostí.

Fleet Management

Naše služby Fleet Managementu jsou koncipovány tak, aby komplexně pokryly celý životní cyklus vozidla od jeho objednání, předání řidiči k užívání až pro zpětné vrácení a prodej.

Více na www.mobility24.cz

Consulting

Poradenství je určeno jednak fleetovým firmám, správcům vozových parků, ale také leasingovým společnostem, importérům, dodavatelům vozidel a služeb.
Vybrané oblasti, kde vám můžeme pomoci:

 • zpracování kvalitní analýzy současného stavu vašeho vozového parku, jeho způsob řízení a především zjištění, kolik tento provoz stojí.
 • optimalizace vozového parku, návrh oblastí pro redukukci nákladů na provoz fleetu vozidel, doporučení on-line nástrojů pro fleet management, zefektivnění nákupních procesů a připrava jasných pravidel pro řidiče – car policy.
 • analýza a zvyšování efektivity prodejních kanálů.
 • doporučení nejvhodnější varianty financování vozového parku.
 • výběr a sestavení optimální skladby vozidel ve firemním fleetu.
 • porovnání modelů jednotlivých značek vozidel a zpracování jejich TCO. Jsme schopni připravit analýzu i pro modely, které mají být teprve uvedeny na trh.
 • leasingovým společnostem nabízíme zpracování analýzy trhu (konkurence, dodavatelé, potenciální klienti, požadovaný standard produktu na trhu, návrh „Jak se odlišit od konkurence?“)
 • definice produkt a rozsah poskytovaných služeb (komplexní poradenství v oblasti tvorby produktu operativního leasingu včetně jeho uvedení na trh, interní a externí materiály, on-line kalkulačky, RV a SMR matrice, risk management, procesy schvalování oprav a správy vozového parku až po ukončení nájmu, prodej vozidel a vyhodnocení výnosnosti smlouvy)
 • team lidí zabezpečující poskytování produktu v rámci leasingové společnosti (jejich řízení, kontrola činností, příprava manuálů, dodržování pravidel a dohodnuté SLA s klientem, produktové školení obchodníků, techniků, nákupčích, administrativních pracovníků, prodejců ojetých vozidel, pojistných makléřů, atd). Implementace Key Account Managementu
 • ContractAudit: poradenství při tvorbě smluvní dokumentace s klientem, servisním místem, logistickým místem, včetně řešení veškerých souvislostí a navazujících procesů, jako je objednání vozidla od klienta, následné objednání u dodavatele, nákup vozidla, předání klientovi, samotný provoz až po ukončení nájmu a zpětné převzetí vozidla v logistickém centru.
 • dodavatelé vozidel a služeb (podmínky, slevy, zpětné bonusy, schvalovací proces) – optimalizace a rozvoj dodavatelské sítě.
 • vyšetřování možných podvodů v dodavatelské síti, resp. v rámci prodeje vozidel z majetku společnosti.

Market Research

Intertax Expert je významným poskytovatelem informací, komentářů a prognóz pro automotive sektor, zejména pro oblast Fleet&Finance. Prognózy a analýzy jsou zpracovávány jak pracovníky Intertax Expert, tak odborníky z automobilového průmyslu, leasingu, pojišťovnictví a přidružených oborů. Více na

Více na Fleet&Finance Forum.