tel: +420 606 638 728 | email: info@intertaxexpert.cz
01
Kvalita
02
Profesionalita
03
Inovace

řešení

Naší hlavní motivací je úspěch našich zákazníků!

Zaměřujeme se na vývoj aplikací a realizaci online řešení šitých na míru našim klientům.

CarTube.cz

CarTubeNews, CarTubeSolutions, CarTubeVideoCarCatalogue, CarTubeMotorSport, CarTubeFleet&Finance, CarTubeClassicCars, CarTubeElectricCars, CarTubeCarConcepts, CarTubeAuction, CarTubeTCO

Více informací
mobility24.cz

On-line řešení pro kompletní evidenci dokumentů a úkonů od pořízení vozidla, jeho registraci, pojištění a uvedení do provozu, přes monitoring nákladů za pravidelné servisní prohlídky, čerpání PHM, nákup pneumatik, řešení pojistných událostí a asistenčních zásahů až po prodej na trhu ojetých vozidel. Precizní evidence informací, transparentních podmínek nákupu služeb a využití on-line aplikace "mobility 24" garantuje uživatelům úsporu nákladů na provoz jejich automobilů.

Více informací
AUTOauction.cz

On-line aukce umožňuje prodej zánovních a ojetých vozidel, nebo náhradních dílů a autodoplňků prostřednictvím internetové aplikace AUTOauction. Klientům je nabízen komplexní management aukčního prodeje od přípravy, přes vlastní dražbu, vyhodnocení, reporting, až po konečnou realizaci prodeje a jeho celkové vyúčtování. Jedná se o možnost prodeje ojetých vozidel za objektivní tržní cenu, které je dosaženo tím, že vozidla jsou nabídnuta širokému spektru dražitelů, kteří mají zájem o jejich okamžitý odkup. Přístup do aukční sekce mají pouze registrovaní partneři, kteří musí splňovat podmínky dané provozovatelem aukce z důvodu zajištění korektnosti celé aukce.

Více informací